Kdo jsme | Fundchaser.cz

Kdo jsme

About us

Pracujete na nápadu, ale brzdí vás omezené finanční prostředky. V minulosti byl investor anebo banka jediným východiskem z této situace. Dnes crowdfunding otevírá dobrým projektům možnost znásobit své počáteční prostředky a zároveň získat globální povědomí. A my jsme tu proto, abyste z této příležitosti vytěžili maximum.

Naším úkolem je předat vám know-how při přípravě, propagaci a nastavení crowdfundingové kampaně tak, aby měla ty nejvyšší šance na úspěch. Za sebou už máme několik desítek kampaní, které našim klientům zajistili již více než $1 509 742.

Klientů
30+
Klientů
Ocenění
5
Ocenění
Profesionalů
5
Profesionalů

100%

Spokojenost

Po úspěšném kampaňovém maratonu je spolupráce s Fundchaserem z věcí, které bych určitě zopakoval. Jejich proaktivita je obdivuhodná a zkušenosti k nezaplacení. Komunikace blesková a profesionální. Osobní přístup a ochota vždy hledat řešení, mě přesvědčily, že jejich nabídka je víc než férová.

Tomáš Bachtík
Godforsaken Scavangers

Náš cíl

Profi týmy podporujeme v klíčových fázích tvorby crowdfundingové kampaně, aby se dobré nápady dokázaly prosadit a dostaly se do reálného světa ke svým zákazníkům.

Naše mise

Fundchaser poskytuje komplexní crowdfundingové služby, které pomáhají nejen evropským projektům v dosahování mezinárodního úspěchu na crowdfundingových platformách.