A Dog's Life | Fundchaser.cz

A Dog’s Life

Proportion

A Dog's Life

Platforma: Kickstarter
Cíl: 20 000 USD
Počet Backerů: 726
Doba trvání: 8. srpna 2017 – 8. září 2017
Místo původu: Praha
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing
Odkaz: A Dog’s Life

Klientův problém spočíval v neznalosti crowdfundingového prostředí a jak postupovat při nastavení, marketingu a celkovém procesu tvorby crowdfundingové kampaně.

Tento problém jsme klientovi postupně vyřešili, když jsme nastavili předkampaň i landing page, spustili emailovou kampaň, sestavili Kickstarter projektovou stranu, zkonzultovali tvorbu jejich částí a odměn pro podporovatele a následně vedli, monitorovali a optimalizovali reklamní kampaň na sociální sítí Facebook. Naše práce byla zakončena již zmiňovaným vložením projektu na stránku Kickstarter a po skončení kampaně sesbíráním získaných financí, jejich převodem do České republiky a následně na účet klienta.

Klient jako řešení svého počátečního problému obdržel komplexní služby, díky kterým získal přes 200% ze svého původního finančního cíle.

A Dog’s Life je jediná rodinná desková hra, která vás může naučit více o tom, jak psi žijí a díky níž se můžete sami stát psím hrdinou! Představte si, že se jednoho dne stanete psem a jste zcela volný. Celé město je vaše a jediná věc, kterou musíte dělat, je sbírat kosti. Ok, není to tak snadné. Musíte se živit a mít se na pozoru před odchytovou službou. Zní to bláznivě, ne? Ale co když je to opravdu možné? Nyní si tento život můžete užít každý den prostřednictvím deskové hry A Dog’s Life, a to doma společně s rodinou.

Vybrali jsme

51.286

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.