Benjamin Button | Fundchaser.cz

Benjamin Button

Proportion

Benjamin Button

Platforma: Kickstarter
Cíl: 25 000 USD
Počet Backerů: 148
Doba trvání: 23. května 2017 – 2. července 2017
Místo původu: Bratislava
Poskytnuté služby: Nastavení kampaně
Odkaz: Benjamin Button

Klient pracoval na přípravě své kampaně samostatně, ale potřeboval svůj projekt vložit na Kickstarter a následně získané prostředky převést zpět do České republiky a na Slovensko.

Bohužel před spuštěním kampaně došlo k nesprávným kalkulacím a klient se rozhodl svoji kampaň zrušit, aby ochránil podporovatele a nesliboval jim něco, co nemůže následně splnit.

Pokud by nedošlo ke zrušení kampaně, mělo by to dopad na jméno firmy i kvalitu produktu.

V takovýchto situacích je vhodné kampaň zrušit, přepracovat a pokud je to možné spustit kampaň znovu.

Benjamin Button vznikl proto, aby ochránil cenné rodinné videozáznamy před všetečnými ručkami dětí, vznikl tak první fotoaparát skutečně přátelský pro děti. Nejen, že mu chybí jakékoliv tlačítko, ale také neobsahuje jakékoliv drobné části, které by mohly představovat bezpečnostní riziko pro malé děti.

Benjamin je snadno použitelný a snadno se používá. Když ho vyjmete z krabice nebo z kapsy, automaticky zjistí změnu prostředí a zapne se. Videoklipy z kamery Benjamin Button snadno uložíte rovnou do počítače, aniž byste je nahrávali online anebo je můžete stejně jednoduše nahrát do cloudu. Volba je na vás.

A pokud náhodou zařízení ztratíte, nikdo kromě týmu Benjamin Button nemá přístup k videím uloženým na integrované SD kartě. Vaše vzácné vzpomínky jsou tedy ochráněny i v tomto případě.


Vybrali jsme

52.083

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.