Bohempia | Fundchaser.cz

Bohempia

Proportion

Bohempia

Platforma: Kickstarter
Cíl: 15 000 USD
Počet Backerů: 470
Doba trvání: 7. listopadu 2017 – 7. prosince 2017
Místo původu: Praha
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing

Odkaz: BOHEMPIA: Sustainable, strong and comfy shoes made from Hemp

Klientův záměr s crowdfundingovou kampaní na americkém portálu Kickstarter bylo oslovení trhu mimo Českou republiku a především v USA.

Klientovi jsme konzultovali vznik crowdfundingové kampaně, její uspořádání na portálu, jejich marketingové práce během předkampaně a během samotné kampaně, zároveň jsme pro klienta vybudovali i landing page, která je zásadním nástrojem pro sběr lead kontaktů během předkampaně.

Také jsme vložili jejich projekt na crowdfundingový portál Kickstarter. Po dokončení kampaně, kde 178 podporovatelů z celkového počtu 400 bylo ze Severní Ameriky, jsme převedli vybrané prostředky zpátky do České republiky.

Kampaň dosáhla svého cíle, když oslovila nejen zmíněných 178 podporovatelů ze Severní Ameriky, ale i podporovatele z Austrálie, Německa, Velké Británie, Singapuru, Francie, Itálie a samozřejmě České republiky a rozšířila tak povědomí o značce a produktu Bohempia i do nejvzdálenějších míst naší planety.

Bohempia je konopná, veganská a trvanlivá obuv. Boty jsou pohodlné, lehké a prodyšné. Pomáhají udržet vaše nohy suché a čerstvé tím, že vás zbaví vlhkosti a zabraňuje množení organismů, které způsobují zapáchání vašich nohou. Obuv Bohempia je zodpovědnou volbou pro lidi, kteří chtějí minimalizovat dopad jejich módy na životní prostředí.


Vybrali jsme

37.216

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.