Clawhunter | Fundchaser.cz

Clawhunter

Proportion

Clawhunter

Platforma: Kickstarter
Cíl: 800 000 USD
Počet Backerů: 166
Doba trvání: 21. března 2017 – 28. dubna 2017
Místo původu: Pardubice
Poskytnuté služby: Konzultace a nastavení kampaně
Odkaz: Claw Hunter – a single player action adventure game

Klient měl zájem získat finance na kompletní vývoj RPG hry zasazené do fiktivního prostředí, kde dinosauři i lidé žili pohromadě v jednom prostředí.

Klientovi jsme poskytli komplexní konzultace a zařídili mimo jiné i více než milion a půl zhlédnutí skrze YouTube recenzenty počítačových her. Zpětná vazba, kterou dostal v rámci komentářů pod jednotlivými videi byla k nezaplacení a pomohla posunout vývoj hry kupředu dle ne vlastního názoru, ale názoru samotných fanoušků.

Bohužel tato skutečnost se stala jediným úspěchem kampaně, protože samotný projekt nedosáhl svého ambiciózního cíle.

Claw Hunter umožňuje hráčům vrátit se do dnů svého dětství, kdy nás světy dinosaurů a pravěkých lidí fascinovaly všechny. Hra je zaměřena na silný hlavní příběh a obsahuje super realistický vizuální styl.

Claw Hunter je postaven prostřednictvím Unreal Engine a inspirovaný tituly jako jsou Uncharted, Tomb Raider a The Dig. Každá postava v příběhu má jinou sadu dovedností, kterou mohou hráči kombinovat, aby vyřešili problémy, které vzniknou při jejich cestách. Kromě toho mohou hráči zkrotit a pracovat s dinosaury, aby splnili různé úkoly, kdy lidské ruce nestačí.


Vybrali jsme

17.173

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.