Everest Notes | Fundchaser.cz

Everest Notes

Proportion

Everest Notes

Platforma: Kickstarter
Cíl: 5000 USD
Počet Backerů: 161
Doba trvání: 1. listopadu 2017 – 30. listopadu 2017
Místo původu: Bratislava
Poskytnuté služby: Vložení kampaně na Kickstarter
Odkaz: Everest Notes

Požadavky klienta byly jasné. Potřeboval vložit projekt na crowdfundingový portál Kickstarter, shromáždit získané finance a následně daný obnos převést do České republiky a následně na jeho slovenský bankovní účet.

Jednalo se pro nás již o standardní postup, který je však velmi administrativně náročný, a proto je obtížné najít důvěryhodného partnera, který by tuto službu byl schopný profesionálně zajistit. Everest Notes  kampaň dopadla dle předpokladů a získala obnos převyšující svůj cíl. Následně jsme v dané lhůtě shromáždili získané finance a převedli je do České republiky.

Po dodatečném administrativě s klientem jsme byli schopni převést získané peníze na jeho účet na Slovensku. Vše proběhlo hladce a klient tak mohl začít s rozesíláním odměn jeho podporovatelům.

Everest Planner je všestranný plánovač (pro první pololetí roku 2018) založený na systému UNIQUE, který vám pomůže stanovit cíle, lépe se zorganizovat a zvýšit svoji produktivitu! Jedná se o složitý nástroj se všemi funkcemi, které potřebujete. Až ho získáte, nebudete muset nosit žádné jiné poznámkové sešity, diáře a notesy. Mimo jiné za každý zakoupený Everest Planner, vysadí tvůrci diáře jeden strom.


Vybrali jsme

5.217

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.