From Czech to Chicago, Creativity Transcends Borders | Fundchaser.cz

From Czech to Chicago, Creativity Transcends Borders

Proportion

From Czech to Chicago, Creativity Transcends Borders

Platforma: Kickstarter
Cíl: 3 450 USD
Počet Backerů: 93
Doba trvání: 4. září 2014 – 5. října 2014
Místo původu: Zlín
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, vyhledávání PR kontaktů
Odkaz: From Czech to Chicago, Creativity Transcends Borders

Klient měl zájem nastartovat svoji kariéru profesionálního umělce. Pro tento účel potřeboval vytvořit o sobě povědomí na veřejnosti a z těchto důvodů se rozhodl vytvořit jednu velkou událost.

Klientovi jsme navrhli, aby použil nástroj crowdfundingu pro propojení uměleckých světů USA a České republiky. Prostřednictvím platformy Kickstarter, kterou jsme za naprosto minimální náklady odřídili a úspěšně dovedli do konce, se povedlo oslovit umělce z města Chicago, kteří se rozhodli spolupracovat na sérii dvou výstav, které proběhly právě v tomto městě na americkém středozápadě.

Díky úspěšné Kickstarter kampani a vyvedené sérii výstav se klient stal profesionálním umělcem a nyní je členem uměleckého studia Mamahu v Olomouci.

Kreativita vložená do umění zajímala Marka již od malička. Za pomoci jeho rodiny a blízkých přátel jeho touha po uměleckém tvoření expandovala do něčeho, co si myslel, že nikdy nebude možné. Tím, že pochází z malé vesničky v České republice, živit se uměním mu nabídlo absolutní svobodu, které nemohl docílit nikde jinde. V umění neexistují žádné hranice, žádná pravidla, jen pocity a emoce, které proudí mým tělem a já je zachycuji na plátno.


Vybrali jsme

4.005

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.