Geodventure | Fundchaser.cz

Geodventure

Proportion

Geodventure

Platforma: Kickstarter
Cíl: 35 000 USD
Počet Backerů: 46
Doba trvání: 6. září 2017 – 16. října 2017
Místo původu: Bratislava
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing, tvorba kreativy pro kampaň
Odkaz: Geodventure – Augmented Reality Travel Game

Cestovní hra Geodventure měla už základní vývoj za sebou, když nás její zakladatel oslovil při tvorbě Kickstarter kampaně. Naším úkolem bylo nastavit propagační strategii v předkampani a v průběhu kampaně, jakož i celková tvorba kreativy a nastavení kampaně.

Geodventure stavěl na principech využívání rozšířené reality (Augmented Reality) a chtěl tedy oslovit poměrně cílenou skupinu lidí, která by již v poměrně rané fázi této technologie projevila zájem.

Kickstarter kampaň Geodventure v závěru zakopla právě na své velmi úzké cílové skupině. Kampaň se zakladatel projektu rozhodl přerušit, ale během ní získal desítky informací při komunikaci s podporovateli a rozhodl se tyto informace zúročit k vylepšení projektu.

Geodventure je mobilní hra, která umožňuje cestovatelům poznávat místa po celém světě interaktivně a zábavně. Pomocí GPS a funkce rozšířené reality provází hráče příběhy, které prožívají v reálném čase na skutečných místech.

Hráči si navíc mohou vybrat, zda chtějí příběhy prožívat přímo “v terénu” anebo se raději stanou tvůrci netradičních příběhů a budou tak tvořit nové zážitky hráčům Geodventure. Za každou vytvořenou zápletku uživatelé získávají nové funkce nebo finanční odměny.


Vybrali jsme

5.787

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.