Godforsaken Scavengers: Survival Card Game | Fundchaser.cz

Godforsaken Scavengers: Survival Card Game

Proportion

Godforsaken Scavengers: Survival Card Game

Platforma: Kickstarter
Cíl: 7.500 USD
Počet Backerů: 1.184
Doba trvání: 18. října 2016 – 16. listopadu 2016
Místo původu: Praha
Poskytnuté služby: Nastavení kampaně
Odkaz: Godforsaken Scavengers: Survival Card Game

Klient za námi přišel s problémem vložení svého projektu na Kickstarter, na který se ani po dlouhodobé rešerši a pokusech o všemožné spolupráce se zahraničními partnery nemohl legálně a bezpečně dostat.

My jsme mu tento problém velmi pružně vyřešili a umístili jsme jeho projekt na crowdfundigový portál Kickstarter, kde se mu podařilo několika násobně překonat svůj cíl.

Po ukončení kampaně jsme stejně promptně dokázali převést získané finance do České republiky a na klientův účet. Vše proběhlo bez zádrhelů a ku vzájemné spokojenosti obou zúčastněných stran.

Godforsaken Scavengers je hra založená na improvizaci a přežití proti veškerým předpokladům. Jednoduchá pravidla, vzrušující interakce hráčů, několik módů hraní a trocha hazardu, to jsou charakteristiky této jedinečné karetní hry. Volnočasoví hráči si oblíbí jednoduchá pravidla, plynulá hra a volnost interakce bude naopak více vyhovovat náročným hráčům, kteří si zalíbí možnost upravit si hru podle sebe. Náročnější hráči se také můžou zabývat pravděpodobnostmi a objevovat skryté kombinace.


Vybrali jsme

28.956

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.