Our Love Challenges | Fundchaser.cz

Our Love Challenges

Proportion

Our Love Challenges

Platforma: Kickstarter
Cíl: 8 000 USD
Počet Backerů: 196
Doba trvání: 26. června 2017 – 4. srpna 2017
Místo původu: Praha
Poskytnuté služby: Konzultace kampaně, nastavení kampaně, e-mailový marketing, Facebook marketing
Odkaz: Our Love Challenges

Klient měl úspěšně nastartovaný eshop a produkt v České republice. Chtěl tento úspěch přenést i na mezinárodní pole a pro tyto účely zvolil crowdfundingovou platformu Kickstarter jako vhodnou vstupní bránu.

Klientovi jsme asistovali ve tvorbě propagačních materiálů i materiálů nutných pro vytvoření samotné kampaně jako jsou fotografie, video i grafické prvky. Dále jsme klientovi konzultovali samotné nastavení jeho Kickstarter kampaně i jeho marketingových aktivit.

Výsledkem naší práce byla úspěšně dokončená Kickstarter kampaň a navazující proces vzniku obchodní společnosti v USA a tím také vstup na americký trh.

Každý pár již byl v této situaci: oba jste se rozhodli jít spolu odpoledne nebo večer ven, ale debatování kam jít a co dělat vede opět k dalšímu nudnému seznamu věcí, které jste již dělali mnohokrát. “Chceš jít znovu do kina?” “Možná můžeme vyzkoušet další restauraci?” “Taky je za rohem ten park…“. S Our Love Challenges jsou tyto debaty vyřešeny zalistováním v knize a výběrem některé ze 180 vzrušujících aktivit. Ještě lépe, jakmile dokončíte vaše zábavné a jedinečné dobrodružství, Our Love Challenges vám poskytne prostor na nalepení fotek, vstupenek nebo jakýchkoliv jiných vzpomínkových předmětů z času tráveného spolu.


Vybrali jsme

8.353

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.