Lars van de Goor - Fundchaser

Lars van de Goor

Proportion

Step into the world of Lars van de Goor

Platforma: Kickstarter
Cíl: 15 000 USD
Počet Backerů: 153
Doba trvání: 23. července – 30. srpna 2018
Místo původu: Lipov, Česká republika
Poskytnuté služby: Konzultace, vložení kampaně na Kickstarter, nastavení kampaně a předkampaně, e-mailová propagace, Facebook marketing
Odkaz: Step into the world of Lars van de Goor

“Step into the world of Lars van de Goor” vám umožní podívat se do světa fotografa a umělce Lars van de Goora. Janek Sedlář, autor dokumentárního filmu, prostřednictvím cestování skrze celou Evropu ve svém karavanu sleduje fotografa Larse van de Goora získává představu o jeho originálním postoji k fotografii a životu. Máte jedinečnou příležitost být součástí této zkušenosti.

Poskytli jsme klientovi širokou škálu konzultací, které se specializovaly nejen na přípravu předkampaně, ale také na Kickstarter kampaň a její propagaci prostřednictvím e-mailového marketingu a Facebook marketingu. Klientovi jsme poradili s aktivitami PR, které vedly ke zmínce jeho projektu ve významných médiích zaměřených na fotografii.

Naše spolupráce vyústila v úspěšnou crowdfunding kampaň, kdy “Step into the world of Lars van de Goor” shromáždil 109% svého původního cíle, získal pozornost médií a přilákal 153 podporovatelů.


Vybrali jsme

16.388

Poptávkový formulář

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.